Dan škole

Dana 3. svibnja 2012. godine proslavili smo Dan škole. Nastava se nije održala pa smo se stoga lijepo zabavili i zaigrali. U 8:00 h niži razredi su otišli na igralište i natjecali se u raznim sportovima-dok su viši razredi za to vrijeme najprije gledali prezentaciju s ekskurzije sedmaša i osmaša koju su prezentirali nastavnici: Anka Kosović, Davorka Soče te Marino Žarnić. Nakon prezentacije, učenici viših razreda mogli su se odlučiti za neku od radionica na kojoj su se htjeli zabaviti. Nastavnica Dalija Medaković je organizirala radionicu,,Igra asocijacija“, nastavnica Svjetlana Mottl ,,Smijalice, zezalice, brojalice…“, nastavnice Sanja Šutić  i Marija Vučković ,,Festival znanosti (Kemija) “ , nastavnica Ivana Andrijašević  ,,Glazbena radionica (pjesma ,,If you happy“), nastavnica Ela Veža ,,Konferencije u oblaku“, nastavnik Danijel Petrović ,,English in mind“, nastavnici Ivona Porobija i Marino Žarnić "Matematički kviz",  te nastavnice Antonija Puharić i Zdenka Oberan ,,Slastice iz kuhinje“. Negdje je bilo više,negdje je bilo manje djece-opet su se svi dobro zabavili. Nakon tih radionica viši razredi su započeli sportske igre u 10:30 h. Igralo se: rukomet, nogomet i još mnogo toga… Taj dan je za sve učenike bio veoma poseban i veseo.  SVI ĆE GA SE UVIJEK SJEĆATI.

By: Katarina Talijančić

objavio: Ela Veža Katarina Talijančić   datum: 3. 5. 2012.