I dok odmarate...

Dok se većina čitatelja ovih stranica odmara i uživa u ljetnim radostima, mi smo nakon kratkog odmora od nastave ipak pronašli malo vremena da rezimiramo što smo učinili i postigli u protekloj godini, čime smo zadovoljni, a čime baš i ne. Što možemo popraviti, a što je bilo toliko dobro da bismo voljeli da nam pređe u tradiciju?

I ove školske godine naši učenici sudjelovali su na mnogobrojnim školskim, županijskim, državnim i međunarodnim natjecanjima. Ovim putem im još jednom čestitamo i želimo da dogodine budu ako ne bolji onda barem jednako dobri. Odradili smo mnogobrojne školske svečanosti, ugostili mnoge goste, priredili zanimljiva druženja u kojima smo prikazali naš rad na najrazličitije načine.

Ipak moramo istaknuti da je po još nečemu ova školska godina bila posebna, a to su ove stranice na kojima ste mogli pročitati mnogobrojne vijesti o našim učenicima iz Gradca, Brista, Podace, Zaostroga i Drvenika. Pratili smo mnoge događaje i van djelokruga naše škole. Informirali smo učenike, roditelje ali i sve ostale zainteresirane koji su web adresu OŠ Gradac spremili u svoje favorite. Naša web stranica ove je školske godine postala veoma zanimljivo i  vrlo posjećeno mjesto, središnje mjesto on-line komunikacije ( a i komunikacije uopće) između škole i zajednice, učitelja i roditelja, učenika i svih zainteresiranih posjetitelja. Znamo da trebamo još puno raditi na poboljšanju, ali to nije posao od jednog dana već dugotrajan proces koji će u konačnici imati lijepo uređenu web stranicu na kojoj se mogu pronaći mnogobrojni  sadržaji iz svih područja koja interesiraju naše učenike, učitelje i roditelje.

Zahvaljujući poticajima ravnateljice, te vrijednim učenicima i učiteljima na našoj web stranici od ove školske godine može se pronaći mnoštvo zanimljivih sadržaja od radova naših učenika, fotografija sa izleta, ekskurzija do izvješća o različitim projektima koje smo proveli u razredima, školi, ali i van nje. Nadamo se da ćemo Vas moći obradovati i u budućnosti sa što više naših autorskih tekstova i izvještaja o događanjima u školi.

I ne mislimo da je to sve, znamo da možemo i bolje, ali za to su nam potrebni  suradnici i među Vama koji upravo čitate ove retke. Nadamo se da ćete i Vi uskoro pronaći način da sudjelujete u oblikovanju  novih sadržaja na ovim stranicama. Želimo da da budemo originalni, vjerodostojni i što ažurniji. Stoga Vas još jednom pozivamo da  nam se pridružite i postanete naši suradnici.

Zahvaljujemo svim učenicima, učiteljima, roditeljima i prijateljima škole koji su nam pomogli da se ove školske godine broj posjeta našoj stranici premaši 8 tisuća. Nadamo se da ćemo se već u rujnu moći pohvaliti brojem od 10 tisuća posjeta. :))

U nadi da ćemo u narednoj školskoj godini privući nove posjetitelje (ali i zadržati dosadašnje ) željno iščekujemo sve vaše kritike i sugestije koje ćemo u svakom slučaju uzeti u obzir.

A do početka nove nastavne godine želimo Vam da vrijeme iskoristite za odmor i uživanje u svim radostima koje nam ljeto pruža kako bismo punih baterija u rujnu nastavili započeto, ali i otkrili nešto novo.

Ugodan ljetni odmor želi Vam
Uredništvo

objavio: Ela Veža   datum: 17. 7. 2012.