ŽENSKO NOGOMETNO NATJECANJE

Dana 20.1.2017. naš ženski nogometni klub „OŠ GRADAC“ krenuo je u Makarsku na nogometno natjecanje. Prvu utakmicu igrali smo protiv Brela . U prvom poluvremenu vodili smo 4:3, a u drugom poluvremenu smo primili još jedan gol, ali naše cure su uspjele to vratiti tako da smo pobijedili 6:4 i tako se odmah kvalificirali za finale. Finale smo igrali protiv Makarske. Cijelo vrijeme smo se dobro držale i tako uspjele do kraja utakmice zadržati izjednačen rezultat 2:2. Zatim su slijedili penali koji nisu najbolje prošli jer se nismo za to pripremili. Na penalima smo izgubili dva razlike, ali smo svi otišli doma zadovoljni jer smatramo da smo odlično odigrali.