"Izradi Krnju"

ŠKOLSKI NATJEČAJ OD 20.02. DO 27.02. 2017.

Dragi učenici od 5. do 8. razreda, pozivamo vas da se uključite u školski natječaj „Izradi Krnju“!

Unutar svog razreda formirajte skupinu učenika koja će osmisliti i izraditi Krnju za ovogodišnji Školski karneval.

U jednom razredu može biti jedna, dvije ili više skupina učenika svaka sa svojom idejom i izvedbom Krnje.

Krnjo je središnji lik karnevala koji simbolizira sve ono loše u protekloj godini. Ne treba biti tematski, može biti u ljudskom ili bilo kojem drugom obliku, samo da je zabavan, smiješan, maštovit...

Krnjo treba biti najmanje 1 metar visok .Materijali koje možete koristiti su neograničeni: spužva, stara odjeća, kartonske kutije, najlonske kese, plastične boce i sl.

Krnjo ne smije biti nepristojnog, neprimjerenog i uvredljivog sadržaja. Takvi radovi će biti diskvalificirani iz natječaja.

Pomoć roditelja, baka i djedova u izradi Krnje je dobrodošla!

Stručni žiri će ocjenjivati ideju, maštovitost, originalnost i tehničku izvedbu Krnje! Skupinu koja osvoji 1. mjesto,  tj. napravi najbolji rad, čeka  zanimljiva nagrada!
Uz osvojenu nagradu, pobjedničkoj skupini će pripasti čast da baš njihov Krnjo bude spaljen na Školskom karnevalu.

Vašeg Krnju počnite osmišljavati i izrađivati već danas, jer imate samo sedam dana vremena  do završetka natječaja, u ponedjeljak 27.02.2017.!

Sudionicima natječaja „Izradi Krnju“ želimo dobru zabavu pri izradi svog Krnje, puno dobre volje, mašte i

. . .  NEKA NAJBOLJI POBIJEDI !!!

objavio: Koni Bulfon   datum: 20. 2. 2017.